reklama
reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Letadlo NATO záměrně zaútočilo na syrský letoun bombardující islámské teroristy!

Autor: Peter Markup | Publikováno: 19.6.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Pojďme si to trochu rekapitulovat. Su-22 byl zasažen pravděpodobně novou AIM-120 D, která má údajně dosah až 180 km (nesou jí pouze nejmodernější F/A-18 E). Při své čtyřmachové rychlosti (4 782 km/h), letěla k cíli 2:15 minuty. Řízenou střelu vypustil údajně letoun, patřící ke CVW 8, operující z paluby letadlové lodi CVN 77 George Bush. Vzhledem k tomu, že nejbližší vzdálenost z mezinárodních vod Středozemního moře do Raqqa je cca 330 km, je nemožné, aby se thoto zásáhu dopustil letoun, operující v těchto mezinárodních vodách.

Může však takový cíl bezpečně zasáhnout z Turecka, někde z okolí pohraničního města Kobani (vzdálenost cca 90-100 km). Z toho vyplývá, že letoun musel být vyslán do oblasti několik hodin předem s jasným úkolem dopustit se provokačního sestřelu letounu, podporujícího pozemní operace Syrské armády.

Podle zdrojů se americká strana ani nepokusila o "de-conflicting process" přes Velitelství vzdušných operací CENTCOM v al-Udejd. Takže to byla provokace, navíc provedená z území člena NATO.

Pokud byste hledali výraz, jak zdůvodnit sestřelení vojenského letounu nad územím jeho vlastní země, pamatujte si, že se to nazývá "pravidly pro použití bojových prostředků a kolektivní sebeobrana koaličních partnerských sil (rules of engagement and collective self-defense of Coalition partnered forces)".
 
Hezké, že? Letoun Syrských vzdušných sil Su-22, bojující proti teroristům z tzv. Islámského státu byl nad sestřelen letounem U.S. Navy F/A-18 E nad syrským územím u vesnice Rasafa v provincii Raqqá, kterou Syrská armáda osvobozuje.
 
Ptáte se, co dělají Američané v Sýrii? Tohle!
 

 

Klíčová slova: USA  | terorismus
reklama
1038 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Výzva ISIS k pomstě za útok dodávkou před londýnskou mešitou – na mušce policistéPrůzkum: Většina Evropanů chce zastavení muslimské imigracePolský vicepremiér: Imigrační politika EU je cestou do propasti. Bylo očividné, že přinese terorizmusČeští multikulturní Čurdové mají pobočku gestapa na Fakultě výtvarných uměníAnketa: Je smysluplný požadavek uzavřít imigrantům cestu přes Středozemní moře?

ePortal.cz

Zasvěcený expert promlouvá o Evropské komise a jejích uprchlických kvótách. Půjdou z toho na vás mdlobyMocná neziskovka Člověk v tísni čelí vážnému obvinění. Pokud by to byla pravda, tak se máme na co těšit

euPortal.cz

Jenom pro otrlé a milovníky perverze! Vrásčité sluníčkářky sexuálně zneužívají uprchlické zajíčky. Zde foto i videoTito lidí způsobili, že bydlení je tak drahé

FreeGlobe.cz

Imigrant, který na Facebooku vysílal hromadné znásilnění tzv. bílé děvky, byl propuštěn... Strašně se nudí (+ foto)Evropa se chvěje pod náporem imigrantů. Ale vůdcové EU chtějí otevřít hranice. Proč?

Nezdravi.cz

Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemiStále více lidí z velkých měst trpí psychózou. Proč?

euServer.cz

Připomenu jen pár přezdívek, kterými ho náš lid podaroval... Zvorálek, Zadolárek, oranžový Schwarzenberg...Stačí, že živíme cikány. Ještě hordy migrantů? Bělobrádek a Herman nás klidně prodají Němcům. Sobotka udělal z ČSSD blbce. Bartoška a Štěpánová jsou komedianti. Doubrava udeřil

ParlamentniListy.cz

VIDEO, jaké jinde neuvidíte. Zeman blahopřál nejlepšímu spolupracovníkovi svého života a přitom vyprávěl o novinářích ještě horší věci, než na veřejnostiPane Macrone, my padesát let vzdorovali Moskvě. Jste pan Nikdo, vás se fakt nelekneme, vzkazuje Ondřej Neff
Články autora