reklama
reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám je tolerantní a problém jsou naopak věřící křesťané hlásá slovenská expertka

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 18.5.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Tak jsem se opět přesvědčil k čemu vede multikulturalismus a proislámské vymývání mozků na českých a slovenských univerzitách. Jistou "expertku" ze slovenské Katedry porovnávací religionistiky na Komenského univerzitě v Bratislavě bych uvedl jako zdárný příklad akademického lhaní o islámu. Paní "expertka" popírá, že by součástí islámu byla perzekuce nebo diskriminace nemuslimů a naopak větší hrozbu než v islámu vidí ve věřících křesťanech. 

Inu tato "expertka" se jmenuje Katarína Šomodiová a napsala pro slovenský web článek "Keď sa stretne kresťanský a islamský fanatizmus" v úvodu článku hned píše: "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém a nie konkrétnych militantných radikálov a ich zvrátenú dezinterpretáciu viery je nemiestne."

I ze zbytku dostupného článku vyznívá, že paní "expertka" považuje za svou povinnost zpochybnit českého misionáře Petra Jaška a hájit islám. Bohužel se celý text nedá přečíst bez zaplacení, ale protože nemám v plánu podporovat finančně takové lži šířené akademickou pracovníci, tak se zaměřím jen na jeden důležitý moment a tím je tvrzení "expertky", že "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém .... je nemiestne."

Opravdu je nemístné říci, že nějaké náboženství má ve svém základním genetickém kódu netoleranci a diskriminaci? Copak paní "expertka" nečetla korán, sunnu a islámské právní knihy, které hovoří o tom, jak se mají diskriminovat nemuslimové? Anebo tohle všechno zná a vědomě lže? A co je to tedy za "expertku" a za univerzitu, která takovou expertku zaměstnává? 

A pokud podle paní "expertky" nemůžeme odsoudit žádné náboženství nebo uznat, že v nějakém náboženství je netolerance a diskriminace, tak jak pak můžeme soudit politické ideologie? Copak by pak neměla paní "expertka" hájit i neonacisty, rasisty a pod, když dle její logiky není problém systém/ideologie, ale jsou problém lidé? 

Již v knize Ježíš Kristus a islám jsem popsal, jak toto manipulování a lhaní ve prospěch islámu pomáhá v šíření islámské propagandy a v tomto případě se mé zkušenosti a postřehy opět potvrzují.

Jistou chuťovkou je také, že paní "expertka" se účastní akcí slovenských muslimů ze skupiny kde působí i Lukáš Větrovec známý z kauzy šíření náboženské nenávisti v brněnské mešitě. Možná, že kdyby paní "expertka" tehdy dávala k případu posudek brněnské polici, tak by nebyl případ vyšetřen jako hlásání náboženské nenávistí, ale jen jako projev svobody a islámské tolerance. 

Zdroje:

dennikn.sk

Dále doporučujeme:

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
reklama
3871 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Agitátorka pro EU a příliv muslimských imigrantů klidně obětuje životy polských obyvatel ....Dobrovolná nacistka, pardon muslimka vychvaluje islám v Kladně ...Masakr v Manchesteru byl v předstihu oznámen? Selhala anglická tajná služba?Maďarsko vyzývá mezinárodní společenství k pomoci křesťanům na Blízkém východě. A křesťanští politici ČR pojedou podpořit Landsmanschaft...Arcibiskup Luigi Negri z Ferarry se ostře vyjádřil k muslimskému terorismu v Anglií

ePortal.cz

Peníze jsou pro prezidenta víc než životy jeho lidí. Trpké zklamání!Běžte do háje s plyšovými medvídky a držením se za ruce. To jste vážně tak natvrdlí?

euPortal.cz

Vtip o imigrantech: V roce 2036 čte učitelka základní školy v Liberci docházku, kontroluje přítomnost dětí...Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů

FreeGlobe.cz

Manželka lucemburského má až neuvěřitelně malá prsa. Čím to může být? Ženy ostatních politiků ji hravě strčí do kapsy (+ foto)Pamatujete si imigranta, který na koupališti znásilnil desetiletého chlapce? Snížili mu trest, ten předchozí byl prý moc krutý. Uhodnete, kolik teď dostal?

Nezdravi.cz

Nehněvejte se! Přečtěte si, co hněv dělá s vaším organismemO obyčejné vodě, cholesterolu a o tom, proč je farmacie založená na lži. Rozhovor s dr. Batmanghelidjem

euServer.cz

Jestli soudíte, že náš stát je chuděra a nuzák podle toho, že některým svým lidem platí jen tolik, aby udrželi tělo a duši pohromadě akorát do příštího měsíce, jste naivové...Tento pořad ČT je tak neuvěřitelně hloupý a účinkování Stropnického a Jandy jako šašků tak přesvědčivé, že si ho prostě nelze nechat ujít

ParlamentniListy.cz

Režisér: Kopete do Richarda Krajča za Babiše? Aha, tak povím něco o OKD a Kalouskovi. A o umělcích, Báro ŠtěpánováSkandální report o migraci z Afriky: Tady nabírají černochy, tady je ,,uskladňují", tudy jezdí. Všichni vědí, nikdo nekoná
Články autora
Průzkum
Co znamená spoluráce na imigrační politice s EU? Polská premiérka Szydlová označila imigrační multikulturní politiku bruselských elit jako šílenství, na kterém nelze participovat. Spolupráce na imigrační politice s bruselskými elitami je tedy podle Vás:
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď