reklama
reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám je tolerantní a problém jsou naopak věřící křesťané hlásá slovenská expertka

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 18.5.2017 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Tak jsem se opět přesvědčil k čemu vede multikulturalismus a proislámské vymývání mozků na českých a slovenských univerzitách. Jistou "expertku" ze slovenské Katedry porovnávací religionistiky na Komenského univerzitě v Bratislavě bych uvedl jako zdárný příklad akademického lhaní o islámu. Paní "expertka" popírá, že by součástí islámu byla perzekuce nebo diskriminace nemuslimů a naopak větší hrozbu než v islámu vidí ve věřících křesťanech. 

Inu tato "expertka" se jmenuje Katarína Šomodiová a napsala pro slovenský web článek "Keď sa stretne kresťanský a islamský fanatizmus" v úvodu článku hned píše: "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém a nie konkrétnych militantných radikálov a ich zvrátenú dezinterpretáciu viery je nemiestne."

I ze zbytku dostupného článku vyznívá, že paní "expertka" považuje za svou povinnost zpochybnit českého misionáře Petra Jaška a hájit islám. Bohužel se celý text nedá přečíst bez zaplacení, ale protože nemám v plánu podporovat finančně takové lži šířené akademickou pracovníci, tak se zaměřím jen na jeden důležitý moment a tím je tvrzení "expertky", že "Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém .... je nemiestne."

Opravdu je nemístné říci, že nějaké náboženství má ve svém základním genetickém kódu netoleranci a diskriminaci? Copak paní "expertka" nečetla korán, sunnu a islámské právní knihy, které hovoří o tom, jak se mají diskriminovat nemuslimové? Anebo tohle všechno zná a vědomě lže? A co je to tedy za "expertku" a za univerzitu, která takovou expertku zaměstnává? 

A pokud podle paní "expertky" nemůžeme odsoudit žádné náboženství nebo uznat, že v nějakém náboženství je netolerance a diskriminace, tak jak pak můžeme soudit politické ideologie? Copak by pak neměla paní "expertka" hájit i neonacisty, rasisty a pod, když dle její logiky není problém systém/ideologie, ale jsou problém lidé? 

Již v knize Ježíš Kristus a islám jsem popsal, jak toto manipulování a lhaní ve prospěch islámu pomáhá v šíření islámské propagandy a v tomto případě se mé zkušenosti a postřehy opět potvrzují.

Jistou chuťovkou je také, že paní "expertka" se účastní akcí slovenských muslimů ze skupiny kde působí i Lukáš Větrovec známý z kauzy šíření náboženské nenávisti v brněnské mešitě. Možná, že kdyby paní "expertka" tehdy dávala k případu posudek brněnské polici, tak by nebyl případ vyšetřen jako hlásání náboženské nenávistí, ale jen jako projev svobody a islámské tolerance. 

Zdroje:

dennikn.sk

Dále doporučujeme:

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
reklama
4515 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Fejk jako bejk: Německá média o imigrantech prostě lhala!TO JSME SI DOVOLILI DOST - ZAKOTVIT DO ÚSTAVY PRÁVO A POVINNOST BRÁNIT SVOU VLAST!Podle muslimů je ženská obřízka znakem civilizovanosti - kdy to začnou dělat i u nás?Brusel imigraci nezastaví, a kdo na něj čeká, skončí pozásluzeČeský válečný veterán z Itálie: Ta země je kaput! Agresivní imigranti jsou všude

ePortal.cz

Pro tuhle mladou "dámu" by se Karel Schwarzenberg snad vzdal i své oblíbené dýmky. Její slova mu však nejspíš přivodí bolení u srdíčkaKomunismus už jsme zažili. Proč si jej nyní chceme zopakovat s Junckerem a spol.?

euPortal.cz

Velmi zajímavé... Podívejte se na přehlednou mapu dosahu raketových systému NATO a Ruska v EvropěTakže se, drazí daňoví poplatníci, zamyslete, zda s tou podporou této ohavné akce z veřejných rozpočtů opravdu nechcete něco dělat?

FreeGlobe.cz

Podnikání v nové Evropě! Prodavač v kleci a bez mačety ani ránu (+ foto)Ukrajinská komedie pokračuje: Saakašvilimu odebrali ukrajinské občanství

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

euServer.cz

Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...Rusko hromadí zlato nejrychleji na světě. A nijak v tom nepolevuje

ParlamentniListy.cz

Zelený zastupitel z Brna: Vůbec bych se nedivil, kdyby Čunek byl ve skutečnosti homosexuálFOTO Českého prezidenta přijali ve Washingtonu. A to se mu dříve smáli...
Články autora